شهريه (تومان)

 • عمومی: 150,000
 • خصوصی: هر ساعت 0
 • طول دوره:

  4 ساعت

 • نرم افزارها:

  Photo Shop , premiere , After Effects

 • پیش نیاز:

  آشنایی با Photo Shop , premiere , After Effects

 • کد استاندارد آموزشی:

ثبت‌نام آنلاین

معرفی کلی


نرم افزار Sony DVD Architect Pro   یکی از برترین نرم افزار های حوزه تخصصی ساخت و اجرای منو دی وی دی ،در سطح  بین الملل  به حساب می آید  و همانطور که از نام آن پیداست، محصول  بخش تولید نرم افزارهای کمپانی Sony  است. این نرم افزار در رتبه برتر و به نوعی در رتبه اول نرم افزار های حرفه ایی ساخت منو دی وی دی قرار دارد.
نرم افزار Sony DVD Architect Pro ، بسته به کاربر خود می تواند بسیار خلاق و حرفه ایی عمل کند و یا خیر. این نرم افزار همانند سایر نرم افزار های کمپانی Sony برای استفاده حرفه ایی ها طراحی گردیده و در بازار حرفه ایی مورد استفاده قرار می گیرد.
شما می توانید با فراگیری نرم افزار، علاوه بر طراحی منو ، از بخش هایی نظیر:
 Introduction برای نمایش تبلیغات و توضیحات ابتدایی فیلم و همچنین قفل نمودن آن، picture Compilation  برای ساخت Photo Clipبه صورت اتوماتیک و یا بخش های دیگری نظیر Music & Video Compilation و DVD Script  و Play List و ... استفاده کنید.
اما هدف اصلی از ایجاد و اجرا چنین نرم افزاری قطعا این ها نبوده، کار اصلی و مهمی که در این نرم افزار می توانیم انجام دهیم، ایجاد چندین و چند لایه Subtitel (زیرنویس)  و Audio Language (صدا یا دوبله فیلم) به صورت RealTime است، تا مخاطب بتواند در هر زمانی از نمایش فیلم ، زیرنویس و یا صدای فیلم را تغییر دهد. همچنین منو Sequnce Selection این نرم افزار بسیار قدرتمند و دقیق است. نرم افزار Sony DVD Architect Pro   از قابل های NTSC  و PAL در تمامی فرمت های رایج پشتیبانی می کند و منو طراحی شده را بر روی DVD  و BlueRay می تواند عرضه کند.

این نرم افزار چندسالی است که در کشور عزیزمان حضور پیدا کرده و به صورت جسته و گریخته استفاده می شود، اما اولین منو حرفه ایی طراحی شده با آن برای فیلم "گواهان تاریخ" ساخته استاد خسرو سینایی و تهیه کنندگی بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران بود دارای هشت زبان زیرنویس( چینی، ژاپنی، انگلیسی، عربی، اسپانیایی، ایتالیایی، فرانسوی، آلمانی) و سه لاین صدا (فارسی، انگلیسی، عربی)بود، که توسط مدرس همین ورکشاپ و در استودیو مشار ایران (سابق) طراحی و اجرا گردید است.
در حال حاضر کمپانی های SonyPictures، Paramount, Universal , ، فاکس اینترنشنال، برادران وارنر و ... از این نرم افزار برای عرضه آثار سینمایی خود در قالب، پخش فیلم های شبکه خانگی استفاده می نمایند.

1394 اولین سال برگزاری
0 تعداد کل ثبت نام
0 ثبت‌نام های اینترنتی
4 ساعت طول دوره
0 نرم افزار

سرفصل ها


شرکت کنندگان دراین ورک شاپ یک روزه، اجرای کامل پروژه، طراحی و ساخت یک منو ساده، ارتباط کاری نرم افزار، با نرم افزارهای PhotoShop, premiere, AfterEffects را فرا خواهند گرفت و پس از آن به راحتی می توانند یک منو ساده، خوب و کارآمد را برای خود طراحی نمایند.

زمان برگزاری این ورکشاپ تخصصی روز 26 شهریور ماه 1394 می باشد . 
امید بر آن است تا این ورکشاپ برای تمامی شرکت کنندگان ، خوب ، کارآمد و موثر واقع شود.

توجیه اقتصادی


سوالي داريد؟!

اگر سوالي داريد، ابتدا به صفحه سوالات متداول مراجعه نماييد و در صورتي که جوابتان را پيدا نکرديد همينجا بپرسيد. ما در اسرع وقت در همين محل پاسخ شما را خواهيم داد!

captcha