شهريه (تومان)

 • عمومی: 730,000
 • خصوصی: هر ساعت 45,000
 • طول دوره:

  2.5 تا 3

 • نرم افزارها:

  HTML & CSS + Java Script + jQuery

 • پیش نیاز:

  آشنایی به کار با رایانه و اینترنت

 • کد استاندارد آموزشی:

  DO-QP-013/21-1

ثبت‌نام آنلاین

معرفی کلی

 

جهت ایجاد یک وب سایت موفق نیاز به نیروی انسانی متخصص و کارآمد است، متخصصین بر اساس مهارت های خود بخشی از پیاده سازی وب سایت را برعهده می گیرند که بصورت کلی دو بخش اساسی در ایجاد وب سایت " طراحی صفحات وب " و " برنامه نویسی سمت سرور" است البته می توان به بخش مهندسی وب سایت ، بهینه سازی صفحات وب ، مدیریت وب سایت و بخش امنیت وب سایت نیز اشاره کرد. رابطه کارگروه تولید و پیاده سازی وب سایت درصورتیکه هماهنگ ، هم سطح و هدفمند باشد منجر به تولید وب سایت موفق خواهد شد بنابراین رابطه طراح صفحه وب ( Designer ) با برنامه نویس سمت سرور ( Developer ) جهت پیاده سازی وب سایت از اهمیت فراوانی برخوردار است.
این کلاس متشکل از سه دوره شامل HTML ، CSS و جاواسکریپت به همراه jQuery است که نحوه پیاده سازی آنها در برنامه محبوب Dreamweaver آموزش داده می شود، لذا سعی شده است مفاهیم در قالب سرفصلهای مشخص و کاربردی بر اساس نیاز بازار کار به کارآموزان تدریس شود تا دانش جامعی از ابزارهای مورد استفاده در طراحی صفحات وب در اختیار کارآموزان قرار گیرد.

1388 اولین سال برگزاری
431 تعداد کل ثبت نام
172 ثبت‌نام های اینترنتی
40 ساعت طول دوره
3 نرم افزار

سرفصل ها

فصل اول - معرفی زبان HTML و کار با عناصر متنی

فصل دوم - حالت نمایش عناصر ، بلوک بندی و ایجاد جدول

فصل سوم - نحوه درج عکس ، فایل صوتی  ، فایل تصویری و فایل های فلش در سند HTML

فصل چهارم - نحوه ایجاد لینک و کار با عناصر تعامل داده در HTML

فصل پنجم - معرفی CSS و بکار گیری آن

فصل ششم - اعمال رنگ و تصویر پس زمینه به عناصر توسط CSS

فصل هفتم - شیوه های متن و قلم در CSS

فصل هشتم - تنظیم فواصلی خارجی ، داخلی و حاشیه عناصر HTML توسط CSS

فصل نهم - تنظیم محل قرارگیری عناصرو حالت نمایش عناصر توسط CSS

فصل دهم - شیوه های جدید و جلوه های ویژه در CSS3

فصل یازدهم - معرفی JavaScript و jQuery و اصول کار با آنها

فصل دوازدهم - دستورات شرطی ، حلقه ها ، توابع و نمایش محتوا در صفحه

فصل سیزدهم - انتخابگرها و تغییر ویژگی های عناصر

فصل چهاردهم - مدیریت رخدادهای عناصر توسط
پجاواسکریپت و jQuery

فصل پانزدهم - افکت ها و متدهای پرکاربرد در jQuery


نکته : تمامی سرفصلها دارای ریز فصولِ  تدوین شده می باشند .

توجیه اقتصادی

امروزه طراحان صفحات وب بر اساس مهارت و تسلط خود در شرکتهای نرم افزاری با درآمد پایه 1.5 میلیون تومان مشغول به کار می شوند و سقف حقوقی آنها براساس خلاقیت و بزرگی پروژه آنها می تواند چندین برابر حقوق پایه باشد همچنین با ارائه نمونه کارهای خود، زمینه فعالیت های "دور کاری" و همکاری با "پروژه های متفرقه" و "پاره وقت" برای آنها مهیا می شود .

 • ویژگی‌ها:  

در این دوره مباحث کلیدی و اساسی که طراح وب به آن نیاز دارد در محیطی تخصصی آموزش داده می شود. به هر کارآموز سیستمی مجزا تخصیص داده شده و امکان کنترل تبادل اطلاعات آنها با سیستم مدرس دوره همچنین مشاهده تصویر صفحه نمایش مدرس در سیستم های کارآموزان فراهم شده است همچنین در طول دوره به کارآموزان ابزار و برنامه هایی ارائه می شود که در طراحی صفحات وب بسیار کاربردی هستند.

 • مزیت این دوره  نسبت به رشته‌های مشابه دانشگاهی:

با اینکه به تازگی گرایش" طراحی صفحات وب" که زیر شاخه رشته "مهندسی فناوری اطلاعات" است در برخی دانشگاه های کشور ارائه شده است ولیکن ضعف در ارائه تدریس عملگرا و کاربردی در بسیاری از آنها مشاهده می شود چراکه بسیاری از مفاهیم بصورت تئوری به دانشجویان ارائه می شود لذا دوره فوق در این مجتمع آموزشی جهت برطرف کردن این ضعف بصورت کاملا کاربردی و عملی تدریس می شود.

 • توانایی‌های کسب شده پس از پایان دوره:

کارآموز می تواند پس از سپری کردن دوره فوق به عنوان طراح صفحات وب ( Web Designer ) در کارگروه بخش تولید وب سایت در شرکتهای معتبرنرم افزاری که در حوزه ساخت و تولید وب سایت و برنامه های تحت وب ( Web Application ) فعال هستند مشغول به کار شده ویا جهت ارتقاء علوم خود در دوره های برنامه نویسی وب سایت که معمولا با تکتولوژی دات نت ( .Net ) مایکروسافت و یا PHP صورت می پذیرد شرکت نمایند. 

 • مهارت‌های لازم:

این دوره مخصوص افرادیست که می خواهند در پیاده سازی وب سایت به عنوان طراح صفحات وب مشغول به کار شوند لذا افرادیکه توانایی کار با کامپیوتر و اینترنت داشته و اطلاعات مختصری درباره برنامه نویسی دارند می توانند در این دوره شرکت نمایند.

 • آینده شغلی:

با توجه به رشد فزاینده وب سایت ها و تغییر عادات مردم و گرایش آنها به سمت انجام امور بصورت مجازی و استفاده آنها از برنامه های تحت وب و وب سایتها ،آینده ای روشن و هیجان انگیزی می توان برای دانش آموختگان این دوره متصور شد کما که بدبین ترین افراد نیز به ارتقا و پیشرفت این صنعت گواهی می دهند لازم به ذکر است سال هاست رشته های حوزه تکنولوژی فناوری اطلاعات در رتبه های اول پردرآمد ترین های جهان قرار دارند.  

 • مناسب چه افرادی است:

این دوره مناسب تمامی افرادی که علاقه مند به طراحی و برنامه نویسی هستند ، تدوین شده است .

جدول زمانبندی

روزهاي برگزاري ساعت شروع دوره ظرفيت مانده تخفيف ويژه ثبت نام
1 یکشنبه و سه شنبه 17 اسفند 3 نفر 30 % ثبت‌نام

سوالي داريد؟!

اگر سوالي داريد، ابتدا به صفحه سوالات متداول مراجعه نماييد و در صورتي که جوابتان را پيدا نکرديد همينجا بپرسيد. ما در اسرع وقت در همين محل پاسخ شما را خواهيم داد!

captcha

سوالات شما

آیلین
آیلین

سلام متاسفانه با برنامه نویسی وکد نویسی آشنا هستم اما به برنامه نویسی علاقه ای ندارم و نمیدونم برنامه نویسی در این دوره تا چه خد هست. و هدفم هم کسب عنوان شغلی گرافیست وب هست. ولی دیدم پیش نیاز دوره گرافیک وب ، این دوره هست. میشه به علت محدودیت زمانی این دوره رو با دوره " گرافیک وب" همزمان بگذرونم ؟

۱۳۹۵/۱/۲۵ - ساعت 18:40
مجتمع آموزشی کیش مهر

سلام بر شما

دوست گرامی دوره گرافیک وب فقط به صورت خصوصی برگزار میشود .
پیش نیاز گرافیک وب html , css  و فتوشاپ است .
شما میتوانید در حین گذراندن دوره طراحی صفحات وب ، کلاس خصوصی گرافیک وب را نیز بگذرانید .


برای بدست آوردن آگاهی بیشتر و همچنین گفت وگوی رو در رو  بااستادان با شماره 42836-021 واحد مشاوره مجتمع آموزشی کیش مهر تماس بگیرید .

شماره تلگرام مجتمع آموزشی کیش مهر 09196020511، راه ارتباطی آسان ما با شما . . .


به امید دیدار شما در مجتمع آموزشی کیش مهر

۱۳۹۵/۱/۲۵ - ساعت 18:40
شیرین منزوی
شیرین منزوی

html5 cc3 آموزش میدهید؟

۱۳۹۵/۱/۲۱ - ساعت 09:38
مجتمع آموزشی کیش مهر

سلام بر شما

بله دوست گرامی  .
 این ورژن از نرم افزارها در این دوره آموزش داده میشوند .


برای بدست آوردن آگاهی بیشتر و همچنین گفت وگوی رو در رو  بااستادان با شماره 42836-021 واحد مشاوره مجتمع آموزشی کیش مهر تماس بگیرید .

شماره تلگرام مجتمع آموزشی کیش مهر 09196020511، راه ارتباطی آسان ما با شما . . .


به امید دیدار شما در مجتمع آموزشی کیش مهر

۱۳۹۵/۱/۲۱ - ساعت 09:38
مرجان شیران زاد
مرجان شیران زاد

سلام خسته نباشید من هیچ اشنایی با طراحی وب ندارم ولی علاقه دارم یاد بگیرم از ابتدا شروع کنم و به صورت حرفه ای اموزش ببینم برای بازار کار میشه راهنمایی کنید از کجا شروع کنم و چه دوره هایی رو اموزش ببینم.

۱۳۹۴/۱۲/۱۰ - ساعت 23:58
مجتمع آموزشی کیش مهر

سلام بر شما

دوست گرامی انتخاب درستی کرده اید . این دوره برای شما بهترین گزینه است . با آموزش این دوره شما میتوانید به عنوان یک " طراح صفحات وب " وارد بازار کار شوید .
همچنین برای دوره های تکمیلی نیز در همین آموزشگاه میتوانید اقدام نمایید .
به شما پیشنهاد میکنیم برای مشاوره حضوری با استاد این دوره و دریافت آگاهی های بیشتر درباره  بازار کار این رشته و راه های پیشرفت در این بازار با ما تماس بگیرید .
با شماره 42836-021 واحد مشاوره مجتمع آموزشی کیش مهر .

شماره تلگرام مجتمع آموزشی کیش مهر 09196020511، راه ارتباطی آسان ما با شما . . .


به امید دیدار شما در مجتمع آموزشی کیش مهر

۱۳۹۴/۱۲/۱۰ - ساعت 23:58
مینا
مینا

سلام میشه بگین HTML و CSS در این دوره بر اساس کدوم نسخه آموزش داده میشه؟

۱۳۹۴/۱۱/۱ - ساعت 01:15
مجتمع آموزشی کیش مهر

سلام بر شما 

دوست گرامی این دوره ترکیبی از HTML 5 و  CSS 3 و همچنین مباحث مطرح در نسخه های قدیمی است .


برای بدست آوردن آگاهی بیشتر و همچنین گفت وگوی رو در رو  بااستادان با شماره 42836-021 واحد مشاوره مجتمع آموزشی کیش مهر تماس بگیرید .

به امید دیدار شما در مجتمع آموزشی کیش مهر

۱۳۹۴/۱۱/۱ - ساعت 01:15
javad mohammadi
javad mohammadi

سلام آقا دوتا سوال . اول اینکه شهریه این دوره قسطی هم میشه پرداخت کرد. دوم اینکه آیا این دوره را هم میتونیم برای تکمیل مدرک دیپلم بعنوان واحد های تخصصی ارائه بدیم

۱۳۹۴/۷/۳ - ساعت 20:55
مجتمع آموزشی کیش مهر

سلام بر شما 

برای پرداخت شهریه شما میتوانید کل شهریه را در سه قسط پرداخت نمایید.
خیر آموزش این دوره جزو واحدهای دیپلم محسوب نمی شوند .برای بدست آوردن آگاهی بیشتر و همچنین گفت و گوی رو در رو  با استادان با شماره 42836 واحد مشاوره مجتمع آموزشی کیش مهر تماس بگیرید .

به امید دیدار شما در مجتمع آموزشی کیش مهر

۱۳۹۴/۷/۳ - ساعت 20:55
پریا تهرانی
پریا تهرانی

سلام می خواستم بدونم استاد این درس برای آبان ۹۳ (۵شنبه) چه کسی هستند. رزومه ایشون را کجا می تونم ببینم. مرسی

۱۳۹۳/۷/۲۹ - ساعت 00:07
مجتمع آموزشی کیش مهر

دوست عزیز، شما می‌توانید برای کسب اطلاعات مورد نیاز خود با واحد آموزش تماس بگیرید.

۱۳۹۳/۷/۲۹ - ساعت 00:07
سارا صبور
سارا صبور

سلام دوست عزیز. من طراح گرافیک هستم. تا الان طراحی وب کار نکردم. تصمیم گرفتم کلاس برم. دو تا سوال دارم ازتون. یکی این که فرق بین وب استاتیک و داینامیک چیه؟ کدوم یکی بهترن برای بازار کار برای اینکه ثبت نام کنم. سوال دومم: من با قالب های اماده جوملا و وردپرس میخوام کارکنم ابا لازمه که از پایه برای برنامه سازی کلاس برم؟ ممنون از اینکه وقت گذاشتید و پیام من رو خوندید.

۱۳۹۲/۱۰/۲۲ - ساعت 14:47
مجتمع آموزشی کیش مهر

دوست عزیز، دوره وب استاتیک  ویژه علاقه مندانی است که تصمیم دارند طراحی وب سایت را به صورت حرفه ای آغاز کنند. از آنجا که طراحان گرافیک می توانند در این عرصه بسیار موفق عمل کنند، این دوره به آنها نیز توصیه می شود. پیش نیاز وب استاتیک  آشنایی با فتوشاپ و اینترنت می باشد.                                            نرم افزار های HTML & CSS + Dreamweaver + Flash نیز در این دوره تدریس    می شود. در دوره وب داینامیک طراحان وب می‌آموزند چگونه یک وبسایت با محتوای پویا و در ارتباط با پایگاه داده با قابلیت به روز رسانی داینامیک راه اندازی نمایند. زبان برنامه نویسی تحت وب PHP و پایگاه داده MySQL برای این دوره آموزش داده      می شود. نرم افزارهای PHP & MySQL در این دوره تدریس می شوند. تفاوت این دو دوره در این است که وب استاتیک وب سایتی با محتوای ثابت و وب داینامیک دارای محتوای پویا می باشد. در رابطه با بازار کار هر دو دوره شما می توانید توجیه اقبصادی دوره ها را که در صفحه دوره مربوطه موجود می باشد، مطالعه کنید. در رابطه با کار با جوملا و وردپرس شما باید تسلط کامل به HTML & CSS داشته باشید. 

۱۳۹۲/۱۰/۲۲ - ساعت 14:47
حمید عقبائی
حمید عقبائی

سلام تو این دوره دریم ویور در حد معرفی هستش یا به صورت کامل آموزش داده میشه؟

۱۳۹۲/۸/۲۴ - ساعت 20:26
مجتمع آموزشی کیش مهر

دوست گرامی، در این دوره هنرجویان با استفاده  از نرم افزار از کدهای html و css آموزش داده شده خروجی سایت طراحی شده‌ی خود را دریافت می کنند و شما می‌توانید تمام سئوالات خود را در طول دوره برطرف کنید.

۱۳۹۲/۸/۲۴ - ساعت 20:26
مهدی
مهدی

سلام خسته نباشید می خواستم بدونم که من با اچ تی ام ال و سی اس اس کمی آشنایت دارم و می خواهم یک طراح حرفه ای وب بشم چگونه و به چه ترتیب باید دوره بگذرانم. می خواستم بدونم مدرکی که شما می دهید در شرکت ها معتبر می باشد. ممنون از راهنماییتون.

۱۳۹۲/۷/۲۰ - ساعت 01:00
مجتمع آموزشی کیش مهر

دوست گرامی، شما در ابتدا باید دوره‌ی وب استاتیک را گذرانده و سپس دوره‌ی داینامیک و در نهایت برای تکمیل اطاعات خود دوره‌های امنیت وب، CMS, گرافیک وب را بگذرانید.

۱۳۹۲/۷/۲۰ - ساعت 01:00
زهرا
زهرا

برنامه دریم ویور در چه حدی آموزش داده میشود و این که من گرافیک خوندم و علاقه دارم به طراحی وب و در این دوره هم ثبت نام کردم نیاز است که در دوره گرافیک وب هم ثبت نام کنم

۱۳۹۲/۵/۱۵ - ساعت 12:37
مجتمع آموزشی کیش مهر

دوست گرامی،این نرم افزار به صورت کامل به شما آموزش داده می شود،دوره گرافیک وب علاوه بر مباحث گرافیکی موارد دیگری که برای طراحی سایت لازم می باشد آموزش داده می شود./مم

۱۳۹۲/۵/۱۵ - ساعت 12:37