:: سوالات متداول ::

منظور شما از پیش نیاز چیست؟ آیا دقیقا باید دوره ذکر شده به عنوان پیش نیاز در کیش مهر گذرانده شود؟

خیر. منظور از پیش نیاز، آشنایی با نرم افزارهای دوره ای است که به عنوان پیش نیاز مطرح شده و لزومی ندارد آن دوره را حتما در کیش مهر گذرانده باشید یا مدرکی برای آشنایی با این نرم افزارها داشته باشید.

چرا مدت زمان طول دوره به طور دقیق مشخص نیست و مثلا 2.5 تا 3 ماه میباشد ؟

کلاس ها ممکن است دو روز در هفته تشکیل شود و هر روز 2 ساعت که جمعا 4 ساعت در هفته می باشد و یا ممکن است یک روز در هفته به مدت 3 ساعت تشکیل شود . بدیهی است که طول دوره کلاس های یک روز در هفته طولانی تر خواهد شد . و در ضمن ممکن است تعطیلی های پیش بینی نشده اتفاق بیفتد و مدت کلاس طولانی تر شود .

با دیپلم صادره وارد چه دانشگاههایی می توان شد ؟

دیپلم صادر شده از طرف آموزش و پرورش می باشد و کاملا معتبر می باشد و شما می توانید به راحتی با شرط معدل وارد دانشگاه های آزاد , پیام نور و علمی کاربردی  و با دادن کنکور  به راحتی وارد دانشگاههای سراسری  شوید .  شایان ذکر است که مجتمع کیش مهر مهارت های فنی حرفه ای را زیر نظر سازمان فنی حرفه ای  ارائه میدهد که منجر به اخذ مدرک دیپلم از آموزش…

تاریخ شروع دوره ها چه زمانی است ؟

با توجه به ترمیک بودن دوره ها برای اطلاع از تاریخ شروع دوره ها باید با آموزشگاه تماس حاصل فرمایید

آیا با داشتن دیپلم و نیازی به گذراندن مجدد واحدهای عمومی برای دیپلم جدید هست ؟

خیر نیازی به گذراندن مجدد واحدهای عمومی ندارید و می توانید تطبیق بزنید

آیا امکان پرداخت قسطی شهریه وجود دارد ؟

برای دوره های دیپلم که دارای شهریه تقریبا بالایی می باشد بله ! . و برای دوره های آزاد نیز  طبق قوانین امور مالی 50 %  از شهریه موقع ثبت نام و50 % نیز تنها با پرداخت چک یک ماهه ( شایان ذکر است یک ماه از تاریخ ثبت نام منظور میگردد )  امکان پذیر است .

آیا کیش مهر در تهران و شهرستان ها شعبه ی دیگری دارد ؟

کیش مهر در تهران و شهرستان ها شعبه ندارد و فقط در تهران - خیابان ولیعصر - بین میدان ولیعصر و چهار راه طالقانی - پلاک 1585 فعالیت دارد .

مدرک دوره‌های شما از نظر اعتبار چگونه است؟

مدرک دوره های فنی و حرفه ای (مانند ناظر چاپ، ICDL، و...) از طرف سازمان فنی و حرفه ای صادر شده و اعتبار بین المللی دارد. مدرک رشته های دیپلم نیز به شکل رسمی از طرف آموزش و پرورش صادر می شود. مدرک دوره های آزاد کیش مهر نیز تحت نظارت مدیریت کیفیت TUV Nord آلمان و با نشان ISO 9001 اعطا می گردد.

کلاسها چند نفره برگزار می شود؟

کلاسها معمولا بین 10 تا 12 نفره برگزار شده و برای هر نفر یک کامپیوتر در نظر گرفته شده است.

کلاسهای دوره های آموزشی در چه روزهایی و در چه ساعاتی برگزار می شود؟

کلاسهای دو روز در هفته: - شنبه و دوشنبه - یکشنبه و سه شنبهساعات برگزاری کلاسهای دو روز در هفته: (دو ساعته)صبح: 9 تا 11 - 11 تا 1بعد از ظهر: 3 تا 5 - 5 تا 7کلاسهای یک روز در هفته:- چهارشنبه- پنجشنبهساعات برگزاری کلاسهای یک روز در هفته: (سه ساعته)صبح: 9 تا 12بعد از ظهر: 12 تا 3 - 3 تا 6

آيا شروع كلاسها به شكل ترمي انجام مي گيرد؟

خير، كلاسهاي آموزشگاه پشت سر هم تشكيل مي شود و بدين ترتيب هميشه امكان ثبت نام براي دوره بعدي هر كلاس وجود دارد.

براي گرفتن ديپلم چه مراحلي بايد انجام بگيرد؟

پس از ثبت نام و پرداخت شهريه بايد 41 واحد تخصصي را در يكي از رشته هاي تصويرسازي (طراح گرافيك)، نقشه كشي ساختمان، حسابداري (مالي)، طراحي صفحات وب، تعمير عمومي كامپيوتر يا برنامه نويسي كامپيوتر با شركت در كلاسهاي عملي مجتمع آموزشي كيش مهر گذرانده و همزمان 55 واحد عمومي را در يكي از مدارس به صورت حضوري يا غيرحضوري اخذ نماييد.

طول مدت گرفتن مدرك ديپلم چقدر است؟

بستگي به رشته انتخابي شما دارد اما معمولا بين 6 تا 9 ماه با گذراندن 41 واحد تخصصي و 55 واحد عمومي مي توانيد مدرك ديپلم خود را اخذ كنيد.

مدارك لازم براي ثبت نام دوره هاي آموزشي چيست؟

مدارك مورد نياز براي ثبت نام:كپي شناسنامهكپي كارت مليدو قطعه عكسشهريه دوره مورد نظر