:: خبرهای کیش مهر ::

ویرایش دوم پرتال کیش مهر

ویرایش دوم پرتال کیش مهر

  • نویسنده: واحد روابط عمومی موسسه کیش مهر
  • بروز رسانی: ۱۳۸۹/۶/۴

ویرایش دوم پرتال کیش مهر طراحی و راه اندازی شد. در ویرایش دوم این پرتال، ویژگیهایی نظیر سادگی، کارآیی، تعامل با کاربر، ایجاد تنوع بصری در صفحه اول و... در قالب یک ساختار محتواگرا طراحی گردیده است. استفاده از رنگ سازمانی کیش مهر، به همراه رنگ بندی های شاخص برای دسته بندی دوره های آموزشی، از دیگر ویژگیهای این طراحی جدید است.

در پرتال جدید کیش مهر، بخشهای دانلود، محصولات، بازار کار با هدف تخصصی تر شدن پرتال در زمینه امور آموزشی، به بخش تالار گفتگوی کیش مهر انتقال می یابد. سیاست جدید مجتمع آموزشی کیش مهر، ارائه اطلاعات آموزشگاه به شکل واضح و مشخص در پرتال، و تاکید بیشتر بر فعالیتهای تالار گفتگو می باشد.

لازم به ذکر است در نظرسنجی انجام شده در پرتال، درباره اهمیت جنبه های مختلف یک وبسایت، 46 درصد مخاطبین گزینه «گرافیک و جذابیت بصری» و 40 درصد گزینه «سادگی و راحتی کار با آن» را انتخاب نموده اند. گزینه های دیگر این نظرسنجی «سبکی و سرعت بالا آمدن» و «بخشهای متنوع و امکانات زیاد» بود که به ترتیب فقط 3 و 10 درصد از آرای کاربران را به خود اختصاص داده بودند.

یادآوری می شود بخش «اتوماسیون هنرجویان» همچنان به ارائه خدمات ویژه به هنرجویان  اختصاص یافته است.

ویرایش اول این پرتال که مردادماه 1388 طراحی و راه اندازی شد ظرف یک سال گذشته نزدیک به 100 هزار بازدید داشت و حدود 400 کامنت در آن ثبت گردیده بود.

از نظرات شما پیشاپیش متشکریم.

۱۳۸۹/۶/۴ » نویسنده: واحد روابط عمومی موسسه کیش مهر

سوالي داريد؟!

اگر سوالي داريد، ابتدا به صفحه سوالات متداول مراجعه نماييد و در صورتي که جوابتان را پيدا نکرديد همينجا بپرسيد. ما در اسرع وقت در همين محل پاسخ شما را خواهيم داد!

captcha

سوالات شما

Roghayyeh Abbaspour
Roghayyeh Abbaspour

Khob ast dar mord honarhai tajastome mghale tahae koned.

۱۳۸۹/۷/۱۵ - ساعت 00:01
مجتمع آموزشی کیش مهر

ممنون از پیشنهادتان در آینده نزدیک بانک مقالاتمان بسیار کاملتر خواهد شد.

۱۳۸۹/۷/۱۵ - ساعت 00:01
شاهو غلامی
شاهو غلامی

سلام خسته نباشین میخواستم ببینم نحوه آموزش حضوری یا غیر حضوری در کل شرایط این کلاسا چطوره ما که شهرستانیم شرایطمون چطور میشه؟

۱۳۸۹/۶/۱۳ - ساعت 15:36
مجتمع آموزشی کیش مهر

با سلام؛
تمام دوره های آموزشی کیش مهر به شکل حضوری و در محل آموزشگاه برگزار می گردد. کیش مهر شعبه ای در شهرستانها ندارد و هنرجویان از سایر شهرهای کشور جهت گذراندن دوره مورد علاقه خود در کلاسهای یک روز در هفته شرکت می نمایند.
برای اطلاعات بیشتر با مجتمع تماس بگیرید.

۱۳۸۹/۶/۱۳ - ساعت 15:36
آرمان ملاح
آرمان ملاح

سلام تبریک میگم نصب پرتال جدید مجتمع اموزش کیش مهر به نظر من خیلی جالبتر که بخش معرفی و رزمه از اساتید و همچنین از امکانات مجتمع در پرتال جدید اضافه کنید با تشکر

۱۳۸۹/۶/۵ - ساعت 01:27
مجتمع آموزشی کیش مهر

 

۱۳۸۹/۶/۵ - ساعت 01:27