:: مصاحبه با کیش‌مهری‌ها ::

ماريا افخمي

ماريا افخمي

  • کارگاه طراحی( نقاشی دستی) ، نقاشی دیجیتال و گرافیک رایانه یک .
  • بروز رسانی: ۱۳۹۴/۸/۱۳

مشکلات ، کوچکتر از خواسته ها . . . 

گپ و گفتی داشتیم با خانم ماريا افخمي از هنرجویان مجتمع آموزشی کیش مهر در دوره های کارگاه طراحی( نقاشی دستی) ، نقاشی دیجیتال و گرافیک رایانه یک  .
ایشان دارای مدرک كارشناسي گرافيك تصويرسازي می باشند اما با توجه به علاقه شخصی خود برای برزورسانی اطلاعات و آگاهی خود در این رشته ، در کلاسهای مجتمع آموزشی کیش مهر شرکت کردند.
نشانه بارز شخصیتی خانم افخمی که برای همه همکاران ما در مجتمع آموزشی کیش مهر ، جالب توجه و آموزنده بود پشتکار و علاقه ایشان برای دستیابی به اهدافشان و نادیده گرفتن مشکلات پیش رو است .
(لازم به ذکر است که متن سوالات برای ایشان فرستاده شد و پاسخها بوسیله ایشان نوشته شده است)

در ادامه به گفت و گوی ما با خانم افخمی توجه بفرمایید .


خانم افخمی با توجه به مدرک تحصیلی شما ، چرا به کلاسهای مجتمع آمدید ؟
من رشته ام گرافيك تصويرسازي و ارتباط تصويري هست و بدلیل ارتباط با کاری که انجام میدادم و گسترش آگاهی خودم نسبت به کار ، نیاز دیدم که در این کلاسها شرکت کنم .

آموخته هاي شما چه تاثيري در كار و زندگي شما گذاشت ؟ 
خب از زمانی که شروع به آموختن در این کلاسها کردم ، در شركتي در رابطه با گرافيك كار كردم كه بصورت پروژه اي بوده و حدود ٢٠ درصد از آن كار پروژه را من انجام دادم .

نظرتون راجب به شرايط كلاسها با توجه به اینکه شما خودتان پیش زمینه های آموزشی خوبی داشتید چیست ؟
شرايط خوب و مساعد بود و من راضي بودم ، مطالبی را که من میخواستم یاد بگیرم ، از استادان توانستم بدست بیاورم .

حالا که خودتون اشاره کردید و با توجه به اینکه در چندین دوره از دوره های آموزشی مجتمع شرکت کردید نظرتون رو راجب به استادان بیان بفرمایید ؟
استادان دوره ها بامن خوب بود . ازنظر آموزش بسيار خوب بودند از متدهاي جديد در آموزش استفاده ميكردند و از نظر رفتاري كاملا مهربان و دلجو بودند.

با توجه به اینکه شما در ابتدای راه جوانی و دوره درخشان زندگی خودتان هستید و تا همینجا هم از بسیاری از همسالان خود پیشرفت بیشتری داشته اید ، چه پیشنهادی برای همسالان خود دارید ؟
گمان میکنم که بسیاری از دوستان و همسالان من ، با توجه به نیازهای امروز جامعه میدانند که داشتن آگاهی در سطح پایه و پیشرفته برای دستیابی به اهداف هر شخصی لازم و ضروری است ، من هم به همه دوستان و همسالان خودم پیشنهاد میکنم که از کلاسهای آموزشی تا جای ممکن استفاده کنند و به چند نفر از دوستانم هم شرکت در کلاسهای مجتمع آموزشی کیش مهر را پیشنهاد کرده ام .

حرف آخر :
فقط تشکر میکنم از همه استادانی که در این دوره ها ، به من آموزش دادند .

۱۳۹۴/۸/۱۳ » نویسنده: واحد آموزشی موسسه کیش مهر

سوالي داريد؟!

اگر سوالي داريد، ابتدا به صفحه سوالات متداول مراجعه نماييد و در صورتي که جوابتان را پيدا نکرديد همينجا بپرسيد. ما در اسرع وقت در همين محل پاسخ شما را خواهيم داد!

captcha