:: مصاحبه با کیش‌مهری‌ها ::

حمیده صاحب

حمیده صاحب

  • دیپلم تصویر سازی و گرافیک رایانه 1
  • بروز رسانی: ۱۳۹۴/۲/۱۰

1.به عنوان یک هنرآموز، از نظر شما دوره های کسب مهارت به طور کلی باید دارای چه ویژگی هایی باشند؟
جمعیت کلاس متعادل باشد، نحوه تدریس استاد خیلی مهم است، پراکندگی ساعات کلاس در طول هفته نیز خیلی مهم است( کلاس ها به صورت فشرده برگزار نشود که فرصت تمرین داشته باشیم).

2.بر چه اساس و معیاری ، آموزشگاهی را برای گذراندن دوره انتخاب می کنید؟
تبلیغات آموزشگاه بخصوص برای دوره های هنری بسیار مهم است اینکه سطح تبلیغات چگونه است و آیا متناسب با آموزشگاه برگزار کننده دوره های هنری است یا خیر برای من خیلی مهم است، تخفیف ها و سایر مزایا برای هنرجویان در نظر گرفته شود ، بتوان شهریه را بصورت قسطی پرداخت کرد و مواردی از این دست برای من در انتخاب یک آموزشگاه بسیار مهم است.

3.چگونه با آموزشگاه کیش مهر آشنا شدید؟
جستجو در اینترنت، ابتدا با سرچ در مورد دوره معماری و دکوراسیون داخلی سرچ خود را آغاز نمودم و در نهایت و پس از کسب اطلاعات کافی نظر خود را عوض نموده و در نهایت تصویر سازی دیجیتال را انتخاب نمودم 

4.چرا این آموزشگاه را برای گذراندن دوره مد نظرتان انتخاب کردید؟
اولین دلیل من برای انتخاب این آموزشگاه جامع و کامل سایت این آموزشگاه بود و توانستم اطلاعات کافی و جامعی بدست بیاورم و پس از آن به آموزشگاه مراجعه نمودم و با دیدن محیط آموزشگاه و برخورد عوامل و پیگیری پرسنل و نزدیکی مسیر و .. همه و همه از جمله عواملی بودند که باعث شدند من آموزشگاه کیش مهر را برایانتخاب این دوره انتخاب نمایم.

5.آیا گذراندن این دوره سبب شد تا بتوانید برای ورود به بازار کار آماده شوید؟
با گذراندن دوره دیپلم تصویرسازی خیلی خیلی زیاد توانستم اطلاعات مورد نیازم را کسب کنم، این دوره بسیار کاربردی بود و من مهارت های بسیار زیادی را توانستم کسب کنم و الان می توانم به جرات بگویم که اگر این اتفاق زودتر در زندگی من می افتاد و می توانستم خیلی خیلی موفق تر باشم.

6.آیا برخورد پرسنل و عوامل ثبت نام در انتخاب یک آموزشگاه برای شما پر اهمیت تلقی می شود؟ اهمیت آن را توصیف نمائید.
بله، برخورد عوامل و پیگیری پرسنل یکی از مهم ترین عواملی بود که باعث شد من این مجتمع را برای گذراندن دوره انتخاب نمایم و همین عوامل و برخورد آنها بود که جوی بسیار مثبت و صمیمی در آموزشگاه بوجود آورد و باعث شدکه من بتوانم از دوره ای که می گذراندم به اندازه کافی استفاده کنم.

7.برگزاری کارگاه های آموزشی یکروزه برای تکمیل مهارت یاد گرفته شده در طول دوره آموزشی را چقدر ضروری می دانید؟دلیل آن چیست؟
من به شخصه خیلی خیلی زیاد موافق کار عملی هستم و فعالیت و انجام پروژه را خیلی دوست دارم و چون در کارگاه های آموزشی ما در طول یکروز به صورت فشرده با مباحث کاربردی آشنا می شویم و کارهای زیادی انجام می دهیم خیلی خیلی تاثیر گذار خواهد بود.

8.مزیت دوره ای که در آموزشگاه کیش مهر گدراندید نسبت به سایر دوره های مشابه در چیست؟
کار عملی بسیار زیاد، پروژه های مرتبط، پیگیر و مشوق بودن استاد دوره و با جان و دل مایه گذاشتن ایشان در طول دوره کلاس و همکاری و مشارکت هنرجویان ار جمله مزیت های دوره ای بود که در آموزشگاه کیش مهر گذراندم.

9.فضای کلی آموزشگاه کیش مهر را چقدر مثبت و یادگیرنده تلقی می کنید؟
در مجموع جو مجتمع آموزشی کیش مهر بسیار خوب و مثبت بود و من واقعا از حضور در کلاس ها لذت می بردم و جو کلاس ها خیلی خیلی خوب بود و اساتید مطالب بسیار جامع و کاملی را بیان می نمودند و حس علاقه به درس و مبحث را در وجود هنرجویان زنده نگه می داشتند.

10.به عنوان یک هنرجو که دوره ای را در مجتمع آموزشی کیش مهر گذراندید چه پیشنهادی برای سایر افراد علاقه مند و جویای کسب مهارت دارید؟
وقتی یاد گیری یک دوره را شروع می کنید حتما زمان کافی برای مرور مطالب و انجام پروژه های کلاسی بگذارید، به راهمنایی ها و توصیه های استاد خود گوش دهید و سعی کنید نکات کاربردی و کلیدی را همیشه در ذهن داشته باشید.


۱۳۹۴/۲/۱۰ » نویسنده: واحد آموزشی موسسه کیش مهر

سوالي داريد؟!

اگر سوالي داريد، ابتدا به صفحه سوالات متداول مراجعه نماييد و در صورتي که جوابتان را پيدا نکرديد همينجا بپرسيد. ما در اسرع وقت در همين محل پاسخ شما را خواهيم داد!

captcha