:: خبرهای کیش مهر ::

آغاز نام نویسی دوره تازه کارگاه طراحی

آغاز نام نویسی دوره تازه کارگاه طراحی

  • نویسنده: واحد روابط عمومی موسسه کیش مهر
  • بروز رسانی: ۱۳۹۴/۴/۷

دپارتمان گرافیک و چاپ کیش مهر با توجه به درخواست مکرر هنرجویان رشته‌ها و گرایش‌های مختلف گرافیک اقدام به برگزاری دوره‌ی کارگاه طراحی با سرفصل‌هایی فراگیر و کاربردی و با بهره‌گیری از استادان کارکشته و بنام این هنر نموده است.
آقای جواد بالدی از استادان بنام این رشته با سابقه ای درخشان در زمینه گرافیک بویژه دوره‌های تصویرسازی دیجیتال، طراحی کاراکتر دیجیتال و کمیک استریپ و کارهایی منتشر شده از ایشان در بخشهای گوناگون ، از بازیهای اندرویدی تا انیمیشن های تلویزیونی ، آموزش این دوره را به عهده دارند .
در این کارگاه آموزشی، هنرجویان به صورت کاربردی مبانی طراحی طبیعت بیجان، آناتومی بدن انسان و حیوان، فیگورهای مختلف چهره، نور و سایه و ... را فرا خواهند گرفت.

بدیهی است که یادگیری و تسلط بر مبانی طراحی دستی، پیش نیاز همه‌ی دوره‌های گرافیک بویژه دوره‌های تصویرسازی دیجیتال، طراحی کاراکتر دیجیتال و کمیک استریپ می‌باشد و به همه دوستداران هنر و گرافیک فراگیری این هنر ارزشمند پیشنهاد میشود.
کلاسهای این دوره از اول امرداد ماه آغاز خواهد شد و شامل تخفیف 20% نیز میباشد .
جهت آشنایی بیشتر با این دوره اینجا کلیک کنید.

۱۳۹۴/۴/۷ » نویسنده: واحد روابط عمومی موسسه کیش مهر

سوالي داريد؟!

اگر سوالي داريد، ابتدا به صفحه سوالات متداول مراجعه نماييد و در صورتي که جوابتان را پيدا نکرديد همينجا بپرسيد. ما در اسرع وقت در همين محل پاسخ شما را خواهيم داد!

captcha

سوالات شما

مریم نورجهان
مریم نورجهان

مکان برگزاری کلاس کدام شهر است

۱۳۹۴/۴/۸ - ساعت 11:03
مجتمع آموزشی کیش مهر

سلام دوست گرامی.

مجتمع آموزشی کیش مهر تنها در تهران شعبه دارد و تمام کلاسها در ساختمان این مجتمع واقع در خیابان ولیعصر ، بالاتر از طالقانی پلاک 1585 برگذار میشوند .

به امید دیدار شما در مجتمع آموزشی کیش مهر 

۱۳۹۴/۴/۸ - ساعت 11:03