:: ثبت نام آنلاین ::

شما به راحتي مي‌توانيد از طريق فرم زير به صورت آنلاين ثبت نام نماييد! جهت ثبت نام اينترنتي بايد تمام موارد خواسته شده در فرم زير را ارسال نماييد و شهريه دوره مورد نظر را نيز با يکي از روشهاي زير پرداخت نماييد:

۱- پرداخت اينترنتي
۲- واريز به شماره حساب
- شماره حساب ۰۱۰۵۰۹۷۴۷۹۰۰۶ بانك ملي سيبا شعبه دزاشيب كد ۱۶۵۱ به نام آقاي امير ايرجي زاده

۳- انتقال شتابي کارت به کارت
۶۰۳۷-۹۹۱۸-۳۳۹۹-۷۵۹۰ (کارت سيبا به نام امير ايرجي زاده)

* قیمتی که در هنگام سفارش مشتري در پیش‌­فاکتور منظور گرديده است، معتبر مي‌باشد.

دوره آموزشی:

عمومی

خصوصی


مجرد
متاهل
80,000 تومان
پرداخت آنلاین (کارت شتاب)
واریز به حساب
captcha
1- حتما فرم ثبت نام را پس از مطالعه کامل تاييد کنید. (بدیهی است پس از تاييد و ارسال فرم، فقط مفاد فرم قابل اجرا می باشد.)
2- انتخاب استاد توسط آموزشگاه انجام می گیرد. 
3- شهریه دوره باید قبل از شروع کلاس تسویه گردد.
4- آموزشگاه هیچ گونه مسئولیتی در قبال برگزاری کلاسهای کنسل شده از طرف هنرجو را ندارد. 
5- غیبت بیش از سه جلسه بمنزله حذف از کلاس می باشد. 
6- انجام و ارائه تمرین کلاسی برای هنرجویان الزامی می باشد. 
7- ساعت و تاریخ کلاسها را فقط هنگام ثبت نام می توانید انتخاب کنید. بعد از ثبت نام به هیچ عنوان امکان تغییر در ساعت، روز و یا به تعویق انداختن دوره نمی باشد. (و اگر هر مشکلی اعم از انتخاب واحد دانشگاهی – تداخل چند کلاس و یا حتی مشکلات شخصی و غیره بروز نمود آموزشگاه هیچگونه مسئولیتی در مقابل مشکلات شخصی هنرجویان ندارد.) 
8- شهریه دریافتی بعد از گذشت حتي یک جلسه از کلاس به هیچ عنوان مسترد نخواهد شد.
تبصره 1: در صورت انصراف تا 72 ساعت (سه روزکاری ) قبل از شروع جلسه اول کلاس 30 درصد از مبلغ کل شهریه کسر و مابقی مسترد خواهد شد.
تبصره 2: بعد از گذشت 72 ساعت تا یک روز کاری قبل از شروع جلسه اول کلاس 50 درصد از مبلغ کل شهریه کسر و مابقی مسترد خواهد شد.
9- هزینه جزوه و وسائل کمک آموزشی جداگانه محاسبه می گردد. 
10- امتحان پایان‌دوره براساس موارد مندرج در سیلابس درسی بوده و هنرجویان حداکثر دو مرتبه و به فاصله دو ماه از اتمام کلاس حق شرکت در امتحان را دارند.
(بدیهی است در صورت عدم شرکت در امتحان و یا کسب نکردن حد نصاب نمره قبولی هنرجو تجدید دوره خواهد گردید.)
11- در صورت مردودي در دو بار آزمون‌هاي پايان دوره، فرد تجديد دوره خواهد شد و بايد کل مبلغ شهريه ترم را براي ثبت نام مجدد پرداخت نمايد.
12- هنرجویان محترم، توجه داشته باشید که در صورت به حد نصاب نرسیدن تعداد ثبت نام کنندگان دوره به تاخیر افتاده و در نهایت کنسل خواهد شد.
13- رعایت شئونات اسلامی و پوشش اسلامی برابر با قوانین جمهوری اسلامی در این مجتمع الزامی می باشد. (درصورت مشاهده، با افراد متخلف برابر با قوانین برخورد خواهد گردید.)
14- آموزشگاه جهت کلاسهایی که بعلت قطع برق با تعطیلی مواجه می شوند کلاس جبرانی برگزار خواهد نمود. (کلاس های جبرانی با هماهنگی آموزشگاه قابلیت تغییر در ساعت و روز را به شرط همکاری همه هنرجویان دارا می باشد)
15- حد اکثر زمان تعهد آموزشگاه نسبت به پاسخگويي در موارد ثبت نامي (ارائه مدرک پايان دوره، شهريه دوره، غيبت در کلاسها و...)، از تاريخ ثبت نام به مدت 6 ماه مي باشد. بديهي است پس از اين زمان آموزشگاه هيچگونه مسئوليتي در قبال پاسخگويي هنرجويان ندارد.

با تاييد و ارسال فرم متعهد به رعايت كليه قوانين فوق الذكر می باشم.